м. Ужгород, вул. Закарпатська 36 050-040-15-91

miaspeedfitness@gmail.com

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru
Що мені потрібно для першого тренування?
Це одна з кращих речей у MIA Speedfitness: нічого, окрім пари шкарпеток та широкої посмішки. Ми надаємо вам спеціальний костюм, гіпотонічний напій перед тренуванням та коктейль з високим вмістом білка після тренування. Також в вашому розпорядженні душ та рушники.
Що таке імпульс, і що відбувається з м'язами під час тренування?

Частота імпульсів (у Hz) показує кількість одиничних імпульсів, що діють на м'язи під час скорочення. У ході тренування стимуляція чередуєтся паузами з інтервалом у 4 секунди.

  • 7 Гц - це 7 скорочень м'язів за одну секунду. Корисність програми: прискорення обміну речовин та кровообігу, поліпшення циркуляції лімфи, знищення целюліту. (Антицелюлітна програма)
  • 85 Гц - це 85 скорочень м'язів за одну секунду. Режим оптимальної стимуляціі поперечно-посмугованих м'язів. (Силове тренування)
  • 100 Гц - це 100 скорочень м'язів за одну секунду. Сприятливо для розслаблення м'язів. (Релакс після тренування)
Кому не рекомендовано тренування з Miha bodytec?

Протипоказання при користуванні Miha bodytec :

діабет

гемофілія (порушення згортання крові)

туберкульоз

вагітність

ураження шкіри

розсіяний склероз

епілепсія

параліч

Чи повинен я робити вправи під час тренування з Miha bodytec
Так. Тренування набагато ефективніше, якщо ми об'єднаємо статичні вправи з динамічними. Рухи дуже схожі на ті, які ми використовуємо зазвичай у тренажерному залі. У той час, коли інтенсивність тренування на звичайних тренажерах регулюється вагою, тренування по технології EMS регулюється силою імпульсу.
Чи може тренування з Miha bodytec замінити стандартні (традиційні) заняття спортом?
ПОВНІСТЮ! Під час тренуванння ваші м'язи скорочуються 85 разів за секунду, тобто 85*4 за один імпульс. Якщо порівняти зі звичайним тренуванням - це одне скорочення. На прикладі присідань, можно сказати, що навантаження за одну секунду таке, як при 85-ти присіданнях. Все це відбувається з усіма групами м'язів ОДНОЧАСНО!
Чи будуть у мене болі в м'язах після тренування?
Так. За допомогою Miha bodytec м'язи скорочуються надзвичайно інтенсивно і тому, у наступні 2 дні можуть бути болі в м'язах. Рекомендуємо після тренування розтягувати м'язи.
Я страждаю від постійного болю в спині, хіба це не протипоказання?
Ні, зовсім ні, якраз навпаки! Болі в спині є найбільш поширеним наслідком малорухливого способу життя і сидячої роботи. М'язи хребта стають слабкими і виникає біль. Miha bodytec зміцнює не тільки поверхневі м'язи, а й на відмінно зміцнює глибокі м'язи спини, які при звичайних тренуваннях майже не задіяні. Наші гості зазвичай говорять про зниження або зникнення болі в попереку і поліпшення витривалості вже після 2-3 тренувань.
Тренування з Miha bodytec болючі?
Тренування з Miha bodytec  абсолютно безболісне. Під час тренування відчуваєтся аналогічні напруження м'язів, як під час занять на звичайних тренажерах. Завдяки новітній технології EMS неприємних відчуттів не буде; велика поверхня електродів розподіляє імпульс рівномірно.
Чи можливо постраждати від струму під час тренувань з Miha bodytec?
Ураження електричним струмом неможливе, система абсолютно безпечна! Це гарантується суворим німецьким контролем якості, тому під час тренувань не може статися ніяких незручностей!
Чи можливо використовувати Miha bodytec у реабілітації?
Так! EMS тренування абсолютно не дає навантаження на суглоби. Клінічні дослідження показали, що цей метод тренування дуже корисний для людей, які страждають від болю в спині та шиї, оскільки при тренуванні задіяні глибокі м'язи. Крім того, Miha bodytec також стимулює м'язи тазового дна, тим самим ефективно впливаючи на нетримання сечі. Клінічні випробування показали повне одужання у 70% випадків.
Чи придатна ця технологія для реабілітації після пологів?
Клінічні дослідження показали, що при тренуванні за технологією EMS швидко тренуються глибокі  м'язи та м'язи тазового дна. ВАЖЛИВО: починати тренування з Miha bodytec дозволяється через 6 тижднів після пологів.
Чи є негативний вплив на серце?
Ні! Імпульси впливають тільки на поперечно-посмуговані м'язи.
Bitnami