м. Ужгород, вул. Закарпатська 36 050-040-15-91

miaspeedfitness@gmail.com

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

EMS тренування стають все більш популярні у світі фітнесу не тільки через економію часу (всього 20 хв.), а й через наступні результати досліджень:

 

ПРИСКОРЕНИЙ РІСТ М'ЯЗІВ

 

MIA Speedfitness використовує електростимуляцію для досягнення більш сильних та інтенсивних скорочень м'язів одночасно по всьому тілу. Залежно від інтенсивності та індивідуальних цілей, ви можете побудувати м'язи та зробити їх більш сильними і більш виразними. Дослідження Байройтсьокого університету та університету німецького спорту в Кельні показали, що EMS тренування до 18 разів ефективніше, ніж звичайні тренування в тренажерному залі!

 

ЗБІЛЬШЕННЯ СИЛИ І ВИТРИВАЛОСТІ

 

З тренуваннями EMS ви збільшуєте силу в дуже короткий термін. Дослідженні показали, що 20 хвилин тренувань з Miha bodytec є настільки ж ефективним, як 3 звичайні тренування по 90 хвилин! Індивідуальне регулювання інтенсивності, тривалості і частоти імпульсу допомагає досягти особистих цілей швидко та ефективно - незалежно від того, чи є це збільшення максимальної сили або поліпшення витривалості і загального рівня фізичної підготовки.

 

EMS НІЖНИЙ ДЛЯ СУГЛОБІВ

 

Miha bodytec не дає навантаження на суглоби. Інтенсивність тренування регулюється за допомогою електростимуляції, тоді як навантаження під час звичайних тренувань здійснюється тягарями, а це може призвести до деформації і травм, якщо не підтримувати правильну поставу і координацію. EMS тренування не залежить від ваги, тому ризик отримати травму значно знижується, що робить EMS-тренінг ідеальним для літніх людей або людей з травмами і проблемами у суглобах.

 

 

 

 

 

Bitnami