м. Ужгород, вул. Закарпатська 36 050-040-15-91

miaspeedfitness@gmail.com

Расписка при продаже квартиры, образец - fortstroi.com.ua
Информация о недвижимости - comintour.net
Чем штукатурят газобетон, смотрим на странице http://stroidom-shop.ru

Ми використовуємо метод електростимуляції м'язів, який вражає своєю ефективністю. Кожен м'яз задіяний набагато інтенсивніше ніж під час звичайного силового тренування: 20 хвилин з Miha bodytec можна порівняти з 3-ма годинами виснажливих тренувань у спортзалі.

 

НАСКІЛЬКИ ЦЕ ЕФЕКТИВНІШЕ НІЖ ЗВИЧАЙНІ ТРЕНУВАННЯ?

Без навантажень на сухожилля та суглоби, ми маємо 20 хвилин чистої роботи м'язів. Під час тренування, одночасно задіяні всі м'язи тіла. Результатом є: спалювання калорій на протязі декількох днів, значне зменшення целюліту, краще самопочуття, зменшення болю у спині та підвищення витривалості.

 

ЯК ПРОХОДИТЬ ТРЕНУВАННЯ?

Тренування відбуваються за попереднім записом. В загальній складності воно триває 25 хвилин, з яких 20 хвилин це напружена робота м'язів и 5 хвилин релаксації після заняття. Перше заняття, так зване "тестове тренування" призначене для оцінки фізичного стану відвідувача та отримання інформації про попередні заняття спортом та стан здоров'я. 

 

Перед тренуванням, ми надаємо гіпотонічний напій. Відвідувач надіває гігієнічно чистий бавовняний костюм; вже на нього надівається жилет з електродами та електроди на руки й на ноги. Ця процедура займає 1-2 хвилини. Тренер допоможе розмістити електроди на правильні місьця, щоб всі вони прилягали до тіла.

 

Тренування починається з вивчення основної позиції, якої необхідно завжди дотримуватися під час імпульсів. Кожен імпульс триває 4 секунди, за яким слідує пауза такої ж довжини. Ви починаєте відчувати темп, вже після 1-2 вправ.

 

Тренування проходят сугубо індивідуально. На протязі всього періоду тренер показує вправи, та виправляє Вас, якщо це потрібно. Після тренування ми надаємо смачний коктейль з високим вмістом білку, та домовляємся про наступну зустріч, яка може відбутись не раніше як за 2 доби.

 

 

 

Bitnami